Знаменівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

Про школу

Знаменівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступеня № 1 заснована 1903 році. До 2005 року навчання учнів проводилося у старому одноповерховому приміщенні з 15-ти навчальних кабінетів, з 2005 року учні й учителі мають змогу працювати в новому триповерховому приміщенні. У закладі створена хороша матеріальна база для здобуття якісної освіти: 25 навчальних кабінетів, спортивна та тренажерна зали,бібліотека, методичний кабінет, два комп'ютерних класи, їдальня на 150 місць, лінгафонний кабінет, клас швейної справи, ігрова та спальна кімнати для групи продовженого дня, актова зала. Навчально-виховний процес здійснює висококваліфікований педагогічний колектив. У Знаменівській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 1 працюють 33 педагоги, з них мають звання: «Заслужений  учитель України» – одна особа, «Вчитель-методист» – сім осіб, «Старший вчитель» – чотири особи, «Відмінники освіти України» – вісім осіб. Кваліфікаційні категорії мають: вищу – 15 осіб, першу категорію – чотири особи, другу категорію – одна особа. Працюють чотири спеціалісти з вищою освітою та вісім осіб із середньо-спеціальною освітою; ступінь бакалавра має одна особа; заочно навчаються троє вчителів.