Знаменівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

25 вер. 2012
Вшанування пам'яті І.О.Пархоменка

Вируша на поля,

Ще й зоря не займається.

Поринає в життя – а воно боротьба.

Споконвіку земля

На Іванах тримається,

Наша рідна земля,

Що врожаїть хліба…

27  вересня – день пам’яті  Героя Соціалістичної праці, людини -  ім’ям  якої  названа наша школа – Івана Олександровича Пархоменка. Цієї осені минає 10 років з дня його смерті.

25 вересня в школі вшанували пам’ять цієї прекрасної людини. Учнями була підготовлена виховна година «Пам’ять вічна», на яку були запрошені гості: син Івана Олександровича  -  Олександр Іванович Пархоменко, ветеран праці – Карпенко Марія Трохимівна та інші.

Іван Олександрович Пархоменко прожив весь свій вік для людей. Мудрість хлібороба, глибокі знання і безмежна відданість справі, постійне почуття нового, передового, чутливе ставлення і увага до працівників села, створені ним прекрасні умови праці і побуту приваблювали до нього людей. Івана Олександрович буде вічно жити в пам’яті людей, для яких він зробив так багато.

Олександр Іванович Пархоменко                                                           Карпенко Марія Трохимівна