Знаменівська середня загальоосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

Новини школи

"... Давайте, люди вклонимось далекій домовині,

І скорбною сльозою скропимо невольні їх гріхи:

Коли згубила матінка слабку дитину,

Кріпкішим, щоб залишити крихти..."

Учні Знаменівської ЗОШ №1 24 листопада вшанували пам'ять жертв голодомору 1921-1923 рр., 1932-1933 рр., 1946 р. в центрі села, біля пам'ятного знаку тим, хто залишили життя земне у пекельних муках голоду.

Геноцид українців шляхом голодоморів є злочином, який не має терміну давності та забуття, голодомори на Україні були закономірним результатом сталінської антиукраїнської політики. Ми повинні добре усвідомити і передати майбутнім поколінням, що голодомор - геноцид - це наша національна Голгофа, котра завжди буде мірилом нашої  здатності називатися нацією,  цивілізованою спільнотою, бути людьми.

Войт О.Б.

СВЯТО ОСЕНІ

Тихо осінь ходить гаєм

Ліс довкола аж горить.

Ясен листя осипає,

Дуб нахмурений стоїть.

І берізка над потоком

Стала, наче молода.

Вітер, мовби ненароком

Їй косиці розпліта…

Швидко до нас прийшла осінь та принела свої дари. 23 жовтня в  початкових класах нашої школи відбулося свято Осені. Провели ми його весело! Спочатку діти демонстрували свої осінні поробки, які були дуже яскравими та цікавими. Між збірними командами початкових класів відбулися осінні змагання, де учні змогли виявити не тільки свій розум та спритність, а ще й радували всіх своїми танцями, піснями, віршами та міні-виставами. Перемогу здобула збірна команда 3-х класів, з чим ми їх і вітаємо!

Дорогі учні, батьки, вчителі! Вітаємо Вас зі святом Осені!

ОСІНЬ

Посвята до організації "Барвінчата"

12 жовтня в школі традиційно відбулася посвята  першокласників до дитячої шкільної організації "Барвінчата", в якій учні ознайомляться із законами доброти, поваги й любові до рідних людей, діти будуть вчитися поважати себе та оточуючих, приділятимуть увагу вивченню історії та народознавства, а також велика увага буде зосереджена на розвиткові власних здібностей та талантів.

Барвінок - лідер країни Барвінкової

Виступ першокласників

Ключ від дверей до країни Барвінкової

Наші казкові герої

1 - А клас                                                                                          1 - Б клас

Новини з Міністерства освіти та науки України

До уваги вчителів, учнів та їхніх батьків!

Повідомляємо, що відповідно до статті 16 Закону України “Про загальну середню освіту” 2012/2013 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом – Днем знань – і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр – з 1 вересня по 28 грудня, ІІ семестр – з 14 січня по 24 (25 для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем) травня.

Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (27-30 травня), навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах (27 травня-7 червня) і державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої школи.

Державна підсумкова атестація для учнів 4-х класів проводиться з 13 по 21 травня; для випускників 9-х класів – з 28 травня по 11 червня; для випускників 11-х класів – з 27 по 31 травня.

Вручення документів про освіту рекомендуємо провести для випускників 9-х класів 11-12 червня, 11-х класів – 1-2 червня.

Упродовж навчального року для учнів проводяться канікули: орієнтовно, осінні з 29 жовтня  по 4 листопада, зимові з 29 грудня по 13 січня, весняні з 25 по 31 березня.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватися структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.

Center

/uploads/editor/432/69258/sitepage_10/images/img_4032.jpg/span

p

nbsp;